Cuma , Ekim 22 2021
Ana sayfa / Astroloji çekomastik / ASTROLOJİDE BURÇLAR ÇEŞİTLİ ŞEKİLLERDE GRUPLANDIRILIR

ASTROLOJİDE BURÇLAR ÇEŞİTLİ ŞEKİLLERDE GRUPLANDIRILIR

Değişken Niteliğin Fazla Olması Lütuf mu,Lanet mi?

İlkbaharın sonlandığı,yaz mevsimine geçme zemininin hazırlandığı ikizler burcu,yaz mevsiminin sonlandığı,sonbahar mevsimine geçme zemininin hazırlandığı başak burcu,sonbahar mevsiminin sonlandığı,kışa geçme zemininin hazırlandığı yay burcu ve son olarak kış mevsiminin sonlandığı ve ilkbahara geçişin zemininin hazırlandığı balık burcu.Astroloji’de burçları niteliklerine göre sınıfladığın da,değişken sınıf altında toplanan dört burç.

Değişken nitelik,haritasında baskın olanlar aynen bu geçişleri yaşarlar.Ne ona,ne diğerine aittiler.Bu gel,git olayı kişiye adeta işkence çektirir ve sinirlerini epey bozar.

Eğer öncü niteliği zayıfsa değişken enerjisiyle sonlandırdığı bir şeyin ardından yeni bir şey başlatmakta çok zorluk çeker.Bu bir şeyi sonlandırmayla ve yeni bir şeyi başlatamama arasında ki süreç dağılma dönemidir.Gaz gibi havalarda uçuştuğunuzu düşünün.Yine sabit niteliğinde zayıf olması,başlanılan şeyin uzun ömürlü olmamasını sağlayacaktır,devamlılık vermeyecektir,kişi somut dünyaya adapte olmakta epey zorluk çekecektir değişken niteliğinde ki baskınlık yüzünden.

Yükseleni ikizler,merkürü üçüncü evde,venüsü 12.evde(balık enerjisi verir),ay burcu yay,güney ay düğümü 6.evde(başak),sentez burcu ikizler ve balık burcu olan,güneş-neptün karşıt açısına sahip biri olarak söyleyebilirim ki,değişken enerjiyi kontrol etmek epey zor.Nikah masasına kadar gidip evlenmekten vazgeçme potansiyeline sahip olmak,etraftakilerden ziyade kişiye büyük yükü olan bir sınav.

Abdullahların,Jacklerin,adını sayacağım ve sayamayacağım bir yığın insanın içinde barındığını düşünün.Hepsi sizsiniz.Hiçbiri sizden ayrı değil.Biri diğerine  ters diye kesip atamıyorsunuz.Hepsi senin bir parçan ve hepsi sensin.

Bir olay yaşıyorsun ve hepsinin(içindeki sesler) verdiği tepki bir başka.Önce içinde ki a sesini dinlerken,sonra b sesinin dediği mantıklı geliyor ve şöyle bir u dönüşü yapıyorsun.

Kişinin imajını müthiş  lekeleyen bir enerjiyken,aynı zamanda olaylara çok fazla açıdan bakabilme kabiliyetini de insana kazandıran,insanı özel biri yapan,dizgin vurulamayan bir enerji.

Dört değişken burç arasında beni en etkileyen Balık burcunun enerjisidir.İkizleri düşünün,ilkbahar,yaz geçisi insanı o kadar da derinden sarsmaz,başak zamanında ki yaz,sonbahar geçişi de çok fazla sert bir geçiş değildir,yine yay burcu zamanında ki sonbahar,kış geçişine de insan oldukça hazırlıklıdır.Ama Balık burcu zamanı bambaşkadır.Tam baharı yaşarken,kalın şeyleri üstünden atacak kadar sıcak,güneşli günler yaşatırken,ertesi gün her yer kar,buz olur.Tüm canlılar neye uğradığını şaşırır.Bu kadar sert,soğuk,bir o kadar sıcak bir bünyeyi kendinde barındıran başka bir burç var mıdır?

Yine değişken niteliğe sahip olanlar bu fazla iç seslilikten dolayı belli bir karaktere sahip olamayabilirler.Cuma namazını kıldığı gün,akşama arkadaşlarıyla alkol alabilirler.Düz bir yolda değildirler.Dünyanın en aykırı insanı görünürken,birden size Allah korkusu hakkında vaaz verebilirler.Ardından yalnız kaldığında ”Ben kimim?” sorusunu kendine sıkça sorabilirler.

Bu kadar sinirsel gerilime sebep olup,insana aklını oynattıran bu enerjiyi bünyelermizde barındırırmanın tek avuntusu,kimliği yanlış bir zemine inşa etmektense,doğru zemini bulana kadar,kimliği inşa etmemek,diğerine kıyasla daha mantıklı duruyor.

Ömür Şener

Hakkında kutsalsozluk

Şuna da bir bak

GÜNEŞ VE DAHA ÖTESİ

           Astroloji’de güneşi genelde ‘’ben’’ diye tanımlarlar.Ben ise farklı düşünmekteyim.Biz ‘’dünyayız’’.Peki …

Bir cevap yazın

online alışveriş 

Web Tasarım  

Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Program

E-Ticaret sitesi fiyatları  

E-Ticaret sitesi  

sanal ofis  

sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara  

Sanal ofis  

Hazır ofis ankara  

Kiralık ofis  

Sanal ofis  

Kiralık ofis  

Sanal ofis  

Yasal adres ankara  

Sanal Ofis  

Sanal ofis  

Sanal ofis Ankara  

Ankara sanal ofis  

Sanal ofis  

Sekreterlik hizmeti  

Sanal ofis  

Sanal ofis  

Sanal ofis Ankara  

Sanal ofis  

Sanal ofis Ankara  

sanal ofis sanal ofis

sanal ofis ankara  

sanal ofis  

hazır ofis kiralama  

sanal ofis kiralama  

raf sistemleri  

sanal ofis   hazır ofis kiralama  

sanal ofis kiralama  

sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara  

sanal ofis sanal ofis