Cuma , Ekim 22 2021
Ana sayfa / Mistik 5N1K / Garip olaylar dosyası / UZAYLILAR ARAMIZDA MI? ROSWELL OLAYI

UZAYLILAR ARAMIZDA MI? ROSWELL OLAYI

     Jack Barnett 1947’de Roswell ‘in kuzeyinde yer alan Corona’ya düşen UFO ile ilgili bilgileri paylaşması ile insanlık tarihindeki bir gizemi daha aydınlatşmış oldu. Ne kadar ABD hükümeti olayı örtbas etmeye çalışsa da yayınlanan görüntüler gerçeği gözler önüne seriyor.

     Roswell’de yaşayan bir çiftin UFO gördük iddaları ile başlayan bu gizem perdesi 4 temmuz 1947’de Mac Brazel adlı çiftin arazisine düşen uçan bir cismin bildirilmesi ile iyice gün yüzüne çıkıyor. Çünkü bu düşen araç için askeri birlikler başta olmak üzere CIA, FBI ve bir çok gizli departman yetkilileri olay yerine gelip inceleme yapıyorlar. Hükümetin olayı örtbas etmeye çalışmasına karşın düşün UFO’nun parçalarının alana yayılması ve halkın eline ulaşması bu durumu güçleştirdi. Meteoroloji balonuna ait olduğu söylenen parçalar inandırıcılıktan çok uzaktaydı.

     Orduda görev yapan Barnett ise bu sırrın tam 35 sene sonra ortaya çıkmasına katkıda bulundu. Uzaylıya yapılan otopsi çekimlerini yapan Barnett bu çekimlerin bir kopyasını almayı başarmış ancak bu görüntüleri paylaşma cesaretini 1992 senesinde Merlin Grup başkanı Ray Santilli ile tanıştıktan sonra bulabilmişti. İddalara göre dönemin Abd başkanı Einsenhover 1952 yılında California ya gizli bir seyahat yaparak bu uzaylıları incelediği ve içlerinden canlı kalan uzaylı ile iletişime geçtiği söylenmektedir. Aynı şekilde Uzaylıların otopsileri Profesör Detlev Bronk, ve Barnett’ın isminin Dr. Willies ya da Williams olarak açıkladığı bir doktor tarafından yapılmıştır. Bu otopsilerin birinde Başkan Truman da yer almıştır. Yıllardır videonun gerçekliği hala tartışılıyor olsa da; çekilen filmdeki kullanılan film türü sadece 1927, 1947 ve 1967 yılında kodak tarafından üretilmiştir, kimliklerin gizli tutulmaya çalışılmasına rağmen

     Barnett’ın ismini verdiği, Dr. Robert Parvin Williams o dönemde Virginia’daki Forth Monroe Üssü’nde genel cerrah asistanı olarak görev yaptığı ortaya çıkmıştır, Sheffield Üniversitesi Adli Patoloji Bölümü’nden Prof. Christopher Milroy, otopsiye konu olan bedenin “zekice yapılmış bir model bebek değil, bir ceset” olduğunu halkın bilgisine sunmuştır.

     Peki enkazın incelenmesi sonucu ne gibi bilgilere ulaşılmıştı. Uzay aracının gövdesi dönemin teknolojisinin önünde ve cok dayanıklı bir yapıya sahipti. Metal Çok yüksek sıcaklıklara dayanabiliyordu, bu şeklide atmosferden nasıl geçtiği açıklana biliniyordu. Aracın yapımında herhangi bir kaynak ve dolguya rastlanmamıştı. Kanatlara sahip olmayan araç herhangi bir hava girişi yada çıkışı düzeneğine sahip değildi. Aracın kumanda sistemi ise dönemin teknolojisinden cok farklı bir şekilde herhangi bir pedal, direksiyon, anahtar sistemine sahip değildi. Araç, birbirine bağlı bir dizi bobin ve mıknatıstan oluşan nötrona bir motora sahipti ve gücünü de hidrojen-florit gazı, su, uranyum tetraflorit, magnezyum, potasyum, alüminyum, plütonyum, gümüş, berilyum karışımı olan bir madde den almaktaydı.

Yapılan otopsi sonucu uzaylılar hakkında ulaşılan bilgiler ise daha sıra dışıydı;

-Varlıkların boyu genellikle 1 ila 1.50 m arasında olduğu,

-Başlarının insan görünümüne oranla daha büyük olduğu,

-Gözlerinin büyük ve çekik bir yapıda olduğu,

– Burunlarının göze çarpacak derecede küçük olduğu,

-Saçlarının olmadığı,

-Kollar ince uzun ve ellerinin 4 parmaklı olduğu  tespit edilmiştir.

Diş yapıları, üreme şekilleri, beslenme özellikleri, kanları gibi özellikler hakkında ise hala gizemini korumaktadır.

Hakkında kutsalsozluk

Şuna da bir bak

NİCHOLAS ROERİCH’İN SHAMBHALA’YI ARAYIŞI

     Yolculuğuna başlarken gerçek amacını herkesten gizli tuttu. Bu güne kadar hala bir çok …

Bir cevap yazın

online alışveriş 

Web Tasarım  

Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Program

E-Ticaret sitesi fiyatları  

E-Ticaret sitesi  

sanal ofis  

sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara  

Sanal ofis  

Hazır ofis ankara  

Kiralık ofis  

Sanal ofis  

Kiralık ofis  

Sanal ofis  

Yasal adres ankara  

Sanal Ofis  

Sanal ofis  

Sanal ofis Ankara  

Ankara sanal ofis  

Sanal ofis  

Sekreterlik hizmeti  

Sanal ofis  

Sanal ofis  

Sanal ofis Ankara  

Sanal ofis  

Sanal ofis Ankara  

sanal ofis sanal ofis

sanal ofis ankara  

sanal ofis  

hazır ofis kiralama  

sanal ofis kiralama  

raf sistemleri  

sanal ofis   hazır ofis kiralama  

sanal ofis kiralama  

sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara  

sanal ofis sanal ofis